. Мої статті - Каталог статей - НВК № 9 м. Луцьк

У категорії матеріалів: 18
Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Кримінальне право.  Поняття та ознаки злочину

Мої статті | Переглядів: 1434 | Author: В. О. Бондар | Додав: school9 | Дата: 21.10.2014 | Коментарі (0)

Конспект уроку 10(профільний) клас

Тема:  Правосуддя, судова влада в Україні

Мої статті | Переглядів: 2630 | Author: В. О. Бондар | Додав: school9 | Дата: 21.10.2014 | Коментарі (0)

Особливості підготовки учнів до олімпіад та турнірів з правознавства

Мої статті | Переглядів: 2800 | Author: В. О. Бондар | Додав: school9 | Дата: 21.10.2014 | Коментарі (0)

Перед ліцейною освітою та батьківською громадськістю сьогодні стоїть завдання підготувати дітей до самостійного життя. Важливо зуміти сформувати здатність учня орієнтуватися в соціумі, а головне - реалізувати свій креативний потенціал, стати творцем своєї долі, потрібним суспільству та іншим людям. Ось чому одним з головних напрямків спільної діяльності батьків та вчителів є формування компетентностей, які належать до діяльності людини.

Мої статті | Переглядів: 4114 | Author: М. А. Савчук | Додав: school9 | Дата: 20.10.2014 | Коментарі (0)

Основу  статті складає система нетрадиційних вправ з орфографії з диференційованими за ступенем складності завданнями, що сприяють одночасному формуванню граматико - орфографічних і творчих умінь і навичок учнів. Завдання допоможуть урізноманітнити форми роботи на уроці, сприятимуть створенню атмосфери зацікавленості, ситуації успіху, творчої співпраці вчителя та учня.

Мої статті | Переглядів: 2377 | Author: Костюк О. І. | Додав: school9 | Дата: 20.10.2014 | Коментарі (0)

З матеріалів VI Міжнародної науково-практичної конференції Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави

Мої статті | Переглядів: 1161 | Author: Валентина Василівна Сагайдак | Додав: Tetjanka | Дата: 03.12.2013 | Коментарі (0)

Дослідницький компонент у роботі з обдарованими учнями, з матералів Всеукраїнської науково-практичної конференції "Дослідницький компонент у діяльності загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних закладів освіти: ретроспектива і перспектива". м.Київ, 21 листопада 2013 року