. НВК № 9 м. Луцьк - Особливості приймання дітей до 1-х класів

Вівторок, 19.03.2024, 07:58

Особливості приймання дітей до перших класів

загальноосвітніх навчальних закладів

Умови приймання дітей до загальноосвітніх навчальних закладів

Прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється без конкурсу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005р.  N204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», а також відповідно до території обслуговування.За наявності вільних місць дитина може розпочинати навчання в інших навчальних закладах.

Вік майбутніх першокласників регламентується статтею 20 Закону України "Про загальну середню освіту" («зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років»). Разом з тим, звертаємо увагу батьків та педагогічної громадськості на те, що згідно зі ст.12 Закону України "Про дошкільну освіту" право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років. Отже, якщо дитина досягла 6-річного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні дошкільної освіти їхньою дитиною.

Мікрорайон школи

Загальноосвітні навчальні заклади приймають дітей на навчан­ня відповідно до визначеної території обслуговування (для НВК №9: вул. Бойка, Будівельників, Винниченка, Волі (№1-19, 2-12), Глібова, Гребінки, Залізняка, Кооперативна, Літня, Нестора Бурчака, Потапова, Степана Бандери, Тесленка, Яровиця, Ярощука). За наявності вільних місць дитина може навчатися і в інших навчальних за­кладах.

Перелік документів для зарахування у 1 клас

Для зарахування дитини до першого класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до загальноосвітнього навчально­го закладу такі документи:

-   заяву на ім’я директора;

-   копію свідоцтва про народження дитини;

-   медичну картку встановленого зразка.

«  Березень 2024  »