. НВК № 9 м. Луцьк - Методичні об'єднання

Вівторок, 19.03.2024, 13:02

Під час зимових канікул відбулися інтегровані засідання методичних  осередків учителів Луцького НВК № 9,  які стали практичною частиною узагальнення роботи педагогічного колективу над проблемою «Удосконалення інноваційної освітньої системи як чинник формування компетентної особистості школяра» у 2012-2017 н.р.   Педагоги  об’єдналися  в  інтегровані групи, щоб поділитися досвідом впровадження у навчально-виховному процесі  інноваційних технологій та міжпредметних зв’язків.  Зміст та форми роботи ще раз продемонстрували творчість та креативність наших учителів.

Спільне засідання методичних об’єднань вчителів початкових класів та математики було присвячене темі «Наступність у викладанні математики: проблеми і шляхи їх розв’язання».

Про освітні орієнтири у викладанні математики у початкових класах  доповіла Соняк Н.Л. Голова методичного об’єднання вчителів математики Оліда І.Я. ознайомила зі змістом програми у п’ятих класах.

Для створення «Метаплану» з проблеми наступності викладання математики у молодшій та середній школі учасники засідання під керівництвом голови методичного осередку вчителів початкових класів Савчук М.А. об’єдналися у групи. В результаті співпраці педагогів були вироблені рекомендації для учителів початкових класів та учителів математики середньої ланки.

Інтегроване засідання методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, суспільних дисциплін, трудового навчання, дисциплін художньо-естетичного циклу відбулося в Музеї волинської ікони. Тема засідання -  «Інновації в навчально-виховному процесі».

Працівники музею провели екскурсію для вчителів, ознайомили присутніх із новими формами роботи музею, зокрема: екскурсія-квест, онлайн-екскурсія, цікаві зустрічі в музеї. Педагоги обмінялися досвідом роботи з питань впровадження ігрових технологій, інтерактивного навчання на уроках. А вчителі трудового навчання провели майстер-клас «Різдвяний ангел». Об’єднало всіх свято Різдва Христового. Колядки і щедрівки, виконані педагогами, додали всім святкового настрою.

В інтерактивних групах працювали вчителі природничих дисциплін та фізичної культури під час спільного засідання, що відбулося у спортивному залі школи.  Наскрізною темою конкурсів, вікторин, творчих завдань, в яких брали участь педагоги,  стало питання впровадження здоров’язбережних технологій на уроках та у позакласній роботі. Жвавий інтерес педагогів викликали завдання зі спортивного орієнтування, проведення фізкультхвилинок, використання між предметних зв’язків.

5.01.2017 відбулося відкрите засідання методоб’єднання вчителів іноземних мов за темою: «Створення ситуації успіху на уроці іноземної мови». Засідання було проведене англійською мовою, на якому вчителі зуміли не лише продемонструвати новітні методи викладання, але й мали змогу вдосконалити практичні навички володіння мовою. Волонтер Корпусу Миру США в Україні Сем Абрамс провів тренінг для вчителів, під час якого вчителі обговорювали творчі підходи до проведення уроку в США та Україні.

«  Березень 2024  »