. НВК № 9 м. Луцьк - І етап



Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9
Луцької міської ради"

П`ятниця, 24.11.2017, 17:40
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо переможців!

2016-2017 навчальний рік

 


2015-2016 навчальний рік

Вітаємо переможців

шкільної Малої олімпіади з математики

серед учнів 4-х класів та їх наставників

 

 

І місце

Майко Денис 4-Г кл.

(учитель Козлова Ж.Г.)

Карпук Ілля 4-Г кл.

(учитель Козлова Ж.Г.)

ІІ місце

Єфімчук Євген 4-Г кл.

(учитель Козлова Ж.Г.)

Андрощук Тетяна 4-Г кл.

(учитель Козлова Ж.Г.)

Кульчицький Орест 4-В кл.

(учитель Рибачук А.В.)

ІІІ місце 

Лапіна Анна 4-Г кл.

(учитель Козлова Ж.Г.)

Решетник Назар 4-А кл.

(учитель Соняк Н.Л.)

Сенечко Дана 4-А кл.

(учитель Соняк Н.Л.)

Доскуч Михайло 4-А кл.

(учитель Соняк Н.Л.)

Шевченко Вікторія 4-Б кл.

(учитель Губенко О.О.)

Смик Анастасія 4-Б кл.

(учитель Губенко О.О.)

 

Зичимо нових перемог!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

                                                                              8 класи                                                                                

Козак Ілля 8-Ф - І місце

Лисюк Анна 8-П - ІІ місце

Котюн Аліса 8-П - ІІ місце

Ковальчук Вікторія 8-А - ІІІ місце

Приступа Костянтин 8-А - ІІІ місце

Євдокімова Вероніка 8-А - ІІІ місце

Юзва Анна 8-А - ІІІ місце

9 класи

Денис Максим 9-П -  І місце

Кадира Богдан 9-М - ІІ місце

Пеньковська Софія 9-А -ІІІ місце

Мисковець Анастасія 9-М -ІІІ місце

Майданик Дарина 9-П – ІІІ місце

Булат Мар'яна 9-А –ІІІ місце

Велемець Павло 9-П- ІІІ місце

10 класи

Соколова Олександра 10-М – І місце

Кручай Роксолана 10-П – ІІ місце

Печко Анастасія 10-Ф –ІІІ місце

11 класи

Єфімов Андрій 11-М – І місце

Ваплярук Олександр 11-А –ІІ місце

Стадник Олеся 11-М - ІІІ місце

                                                        

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

5 клас

І – Іщик Богдана (5-Г)

ІІ – Вигнанчук Дарина (5-Б),  Юрченко Анна (5-Б), Копитко Дар’я (5-Г)

ІІІ – Чупрун Олександра (5-А), Романчук Анастасія(5-Б), Стельмащук Аліна (5-Б),  Денисюк Валерія (5-Б)

6 клас

І – Третяк Єлизавета (6-Б),  Ткачук Олександра (6-А)

ІІ – Середюк Дарина (6-А), Кухарик Юлія (6-А), Демчук Назар (6-Г)

ІІІ – Приймак Аріана (6-Г), Макаревич Діана (6-А)

7 клас

І – Купецька Вероніка (7-А)

ІІ – Морозова Діана (7-Б)

ІІІ – Сучик Вікторія (7-А), Пом’яновська Дарина (7-Б), Жулковська Злата (7-В)  

8 клас

І – Євдокімова Вероніка (8-А)

ІІ – Котюн Аліса (8-П), Снітко Анна (8-П)

ІІІ – Кулеш Владислав (8-Ф), Степанюк Дмитро (8-Ф),       Сидорчук Арсен (8-Ф)

9 клас

І – Пеньковська Софія (9-А)

ІІ – Гаврилюк Юлія (9-А), Коритко Михайло (9-П)

ІІІ – Курдельчук Тетяна (9-М), Семенюк Яна (9-П),  Майданик Дарина (9-П)

10 клас

І – Кручай Роксолана(10-П), Соколова Олександра(10-М)

 ІІ – Кухарчук Христина (10-Ф)

ІІІ – Гущина Ангеліна (10-Ф)

11 клас

І – Хомутенко Марта (11-М)

ІІ – Єфімов Андрій (11-М), Юхта Валерія (11-А)

ІІІ – Стаднік Олеся (11-М)  

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ
 

Подоляк Арсен  7-Г – І місце

Ткаченко Роман 7-В - ІІ місце

Купецька Вероніка 7-А – ІІ місце

Мозолінська Анна 7-А – ІІІ місце

Лоць Валерія 7-В – ІІІ місце

Куреп Олег 7-Г – ІІІ місце

Василенко Данило 7-В – ІІІ місце

Обертас Андрій 8-М – І місце

Решетник Денис 8-А – ІІ місце

Ярощук Даниїл 8-М – ІІ місце

Приступа Костянтин 8-А – ІІІ місце

Рибачок Руслан 8-А – ІІІ місце

Леміш Олена 8-П – ІІІ місце

 

Корнієнко Ірина 9-М – І місце

Мисковець Анастасія 9-М –ІІ місце

Мельник Даніїл 9-М – ІІІ місце

Бекерук Максим 10-М – І місце

Носань Богдан 10-М – ІІ місце

Горожанова Анастасія 10-М – ІІІ місце

Ващук Андрій 11-М – І місце

Романюк Едуард 11-М – ІІ місце

Крючков Ігор 11-М – ІІІ місце

Сичук Олександр 11-М –ІІІ місце

Єфімов Андрій 11-М – ІІІ місце

 


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ

ВІлігурський Артур 11-М – І місце

Романюк Едуард 11-М – ІІ місце

Федонюк Юрій 11-М – ІІІ місце

Савчук Владислав 10-М – І місце

Бекирук Нікіта 10-М – ІІ місце

Пращук Олександр 10-М – ІІІ місце

КУльчицький Сергій 9-М –І місце

Головатий Артем 9-М – ІІ місце

Решетник Денис 8-А – І місце

Ярощук Даниїл 8-М – ІІ місце
 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Романюк Едуард 11-М – І місце

Рибачок Дмитро 11-М – ІІ місце

Шкітеров Валерій 11-М – ІІІ місце

Бондар Ярослав 10-М – І місце

Приступа Юлія 10-М – ІІ місце

Мікуліч Ігор 9-М – І місце

Головатий Артем 9-М – ІІІ місце

Решетник Денис 8-А – І місце

Савич Іван 8-А – ІІ місце

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

5 клас

Вигнанчук Дарина, 5-Б клас, І місце

Копитко Дарина, 5-Г клас, ІІ місце

Шпак Андрій, 5-В клас, ІІ місце

Чиж Артем, 5-А клас, ІІІ місце

Манзій Анастасія, 5-А клас, ІІІ місце

Романчук Анастасія, 5-Б клас, ІІІ місце

Лисюк Олександр, 5-Г клас, ІІІ місце

Лігоцька Іванна, 5-Г клас, ІІІ місце

Кушнір Катерина, 5-Б клас, ІІІ місце

Камєнєва Юлія, 5-Б клас, ІІІ місце

Самойліч Юлія, 5-А клас, ІІІ місце

Стельмащук Аліна, 5-Б клас, ІІІ місце

Мигаль Олександр, 5-Б клас, ІІІ місце

Махомед Владислав, 5-Б клас, ІІІ місце

Антонюк Анастасія, 5-А клас, ІІІ місце

 

6 клас

Приймак Аріана, 6-Г клас, І місце

Кухарик Юлія, 6-А клас, І місце

Демчук Назар, 6-Г клас, ІІ місце

Третяк Єлизавета, 6-Б клас, ІІ місце

Середюк Дарина, 6-А клас, ІІ місце

Неймарк Едуард, 6-Д клас, ІІ місце

Ткачук Олександра, 6-А клас, ІІІ місце

Коханюк Олександр, 6-Б клас, ІІІ місце

Кудь Анна, 6-А клас, ІІІ місце

Макаревич Діана, 6-А клас, ІІІ місце

Чаус Боглан, 6-А клас, ІІІ місце

Ліщук Антон, 6-А клас, ІІІ місце

Чуб Михайло, 6-Д клас, ІІІ місце

Михалюк Катерина, 6-Б клас, ІІІ місце

Радь Віктор, 6-Д клас, ІІІ місце

 

 

7 клас

Подоляк Арсен, 7-Г клас, І місце

Плоднік Катерина, 7-Г клас, І місце

Козуб Дарина, 7-А клас, І місце

Сучик Вікторія, 7-А клас, ІІ місце

Сойко Олег, 7-Б клас, ІІ місце

Ревін Владислав, 7-Г клас, ІІІ місце

Морозова Діана, 7-Б клас, ІІІ місце

Купецька Вероніка,  7-А клас, ІІІ місце

Калюзіна Дарина, 7-А клас, ІІІ місце

Веніславський Ілля, 7-А клас, ІІІ місце

Чернявський Борис, 7-Г клас, ІІІ місце

Мозолінська Анна, 7-А клас, ІІІ місце

Ляшко Владиcлава, 7-А клас, ІІІ місце

Мейко Іван, 7-А клас, ІІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

Третяк Єлизавета 6-Б – І місце

Михалюк Катерину 6-Б – ІІ м

Ліщук Антон 6-А –ІІІ місце

Ткачук Олександра 6-А – ІІІ місце

Подоляк Арсен 7-Г – І місце

Денисенко Максим 7-В – ІІ місце

Волосюк Дмитро 7-В  - ІІ місце

Василенко Данило 7-В – ІІ місце

Ярощук Антон 7-В - - ІІІ місце

Ткаченко Роман 7-В – ІІІ місце

Плоднік Катерина 7-Г – ІІІ місце

Приступа Костянтин 8-А – І місце

Панасюк МарꞋяна 8-М – ІІ місце

Павліха Віктор 8-М – ІІІ місце

Обертас Андрій 8-М – ІІІ місце

 

 

Бекеша Олександра 9-А – І місце

Корнієнко Ірина 9-М – ІІ місце

Ганайчук Максим 9-А – ІІ місце

Біран Дмитро 9-А – ІІІ місце

Пеньковська Софія 9-А – ІІІ місце

Стецюк Ксенія – Анастасія 9-А – ІІІ м

Козуб Марина 10-М – І місце

Джуманюк Владислав 10-П – ІІ місце

Ткачук Богдан 10-П – ІІ місце

ФІнкевич Артем 10-П – ІІІ місце

Гупало Богдан 10-М – ІІІ місце

Савчук Владислав 10-М – ІІІ місце

Голядинець Надія 11-М – І місце

Єфімов Андрій 11-М – ІІ місце

Юхта Валерія 11-А – ІІ місце

Сичук Олександр 11-М – ІІІ місце

Супрунюк Уляна 11-М – ІІІ місце

Денисенко Станіслав 11-М – ІІІ місце

 

Зичимо вдалих виступів на  міських  предметних олімпіадах! 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту
   Персональний сайт директора Луцького НВК №9 Дубини Олександра Дмитровича
   Персональний сайт вчителя правознавства Бондаря Віталія Олексійовича

Copyright MyCorp © 2017