. НВК № 9 м. Луцьк - Виховна робота



Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9
Луцької міської ради"

Неділя, 18.08.2019, 01:41
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

СТРУКТУРА ПРАВОВИХОВНОЇ РОБОТИ НВК № 9 на 2014-2015 навчальний рік  

Проблема правовиховної роботи:  профілактика негативних проявів поведінки, допомога та захист прав дітей.                                   

Мета: виховувати правову культуру, формувати основ правової свідомості, здорового способу життя, готовності до самостійного життя.

Завдання: організувати комплекс заходів правового всеобучу, превентивного виховання, статевого виховання, формування засад здорового способу життя.

                                                 ________________________________________________________________________________________________

 

СТРУКТУРА ВИХОВНОЇ РОБОТИ НВК № 9 на 2014-2015 навчальний рік  _________________________________________________________________________________________________

 

СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ НВК № 9

__________________________________________________________________________________________________

 

­­

ПЛАН

проведення заходів по НВК № 9 під час осінніх канікул

 

№ п/п

Клас

Класний

керівник

Назва  заходу

Дата

проведення

Час проведення

Місце

проведення

1

2

3

4

5

6

7

  1.  

1-А

Гіндич Л.А.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки, зоокуточок

29.10

1200

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

1-Б

Ніколаєва А.М.

Екскурсія в осінній парк ім. Лесі Українки

29.10

1200

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

1-В

Руміна І.Ф.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки

02.10

1200

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

1-Г

Савчук М.А.

Конкурс малюнків «Осінь щедра та багата»

Протягом канікул

1100

Каб. № 23

  1.  

1-Д

Кушнір В.Л.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки

01.11

1200

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

2-А

Афтеній І.А.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки

01.11

1100

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

2-Б

Гурська Л.Ф.

Підготовка до «Свята Осені». Виготовлення композицій із природного матеріалу

Протягом канікул

1100

Каб. № 15

  1.  

2-В

Макарчук О.М.

Виготовлення колективного комплекту «Осінь щедра»

Протягом канікул

1000

Каб. № 22

  1.  

2-Г

Кандібора А.В.

Підготовка до «Свята Осені».

Виготовлення композицій

Протягом канікул

1100

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

2-Д

Лотоцька О.Г.

Екскурсія у Старе місто, Луцький замок

29.10

1200

Луцький замок

  1.  

3-А

Соняк Н.Л.

Екскурсія до зоокуточку ім. Лесі Українки

29.10

1000

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

3-Б

Губенко О.О.

Екскурсія у дитячу бібліотеку

29.10

1100

Дитяча бібліотека

  1.  

3-В

Рибачук А.В.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки

02.11

1200

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

3-Г

Козлова Ж.Г.

Виготовлення колективного панно «Подарунки осені»

29.10

1200

Каб. № 23

 

 

1

2

3

4

5

6

7

  1.  

4-А

Татушко Є.Р.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки, зоокуточок

29.10

1200

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

4-Б

Міліна Л.І.

Екскурсія в парк ім. Лесі Українки, зоокуточок

29.10

1100

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

4-В

Зейлик П.М.

Конкурс малюнків «Золота осінь»

31.10

1200

Каб. № 20

  1.  

4-Г

Рибчук Т.В.

Виготовлення композицій з природних матеріалів

31.10

1200

Каб. № 15

  1.  

5-А

Шестакова Н.Б.

Екскурсія до Почаєва

29.10.

0800

Почаїв

  1.  

5-Б

Федорович Т.Г.

Виготовлення голубу миру

30.10

1100

Каб. № 31

  1.  

5-В

Головня Т.В.

Екскурсія по Старому місту «Луцький замок»

29.10.

1000

Луцький замок

  1.  

5-Г

Зінгель В.М.

Свято «День іменинника у класі». Святкова дискотека

28.10

1500

Дискозал

  1.  

5-Д

Оліда І.Я.

Екскурсія по Старому місту «Луцький замок»,

музей аптеки

30.10.

1000

Старе місто

  1.  

6-А

Мєдвєдєва А.П.

Розважальна програма в Адреналін-Сіті

30.10

1300

Адреналін-Сіті

  1.  

6-Б

Кузьміна О.І.

Виготовлення Голубу Миру (у рамках проведення конкурсу декоративних виробів)

30.10

1200

Каб. № 45

  1.  

6-В

Куракова Р.О.

Екскурсія на страусину ферму

28.10

1200

Страусина ферма

  1.  

6-Г

Новосад Л.С.

Патріотичний флеш-моб. Екскурсія в парк ім. Лесі Українки

29.10

1300

Парк ім.Лесі Українки

  1.  

7-А

Доброжанська С.С.

Екскурсія у Замок Любарта

27.10

1200

Замок Любарта

  1.  

7-Б

Мала О.Л.

Підготовка до класного свята

27.10.

1100

Каб. № 70

  1.  

7-В

Занюк Н.П.

Екскурсія у Замок Любарта

27.10

1200

Замок Любарта

  1.  

7-Г

Ковальчук Л.В.

Прогулянка заповідником «Старе місто»

28.10

1200

Старе місто

  1.  

7-Д

Лабнюк О.М.

Екскурсія в розважальний центр «Адреналін-Сіті»

30.10

1100

Розважальний центр «Адреналін-Сіті»

  1.  

8-А

Костюк О.І.

Екскурсія у музей каменю

30.10

1100

СНУ

  1.  

8-М

Рибка О.Б.

Екскурсія в музей мінерології

30.10

1100

СНУ

  1.  

8-П

Міневич О.Г.

Екскурсія у Волинський краєзнавчий музей

30.10

1200

Волинський краєзнавчий музей

  1.  

8-Ф

Корнійчук С.Я.

Екскурсія на страусину ферму

29.10

1200

Страусина ферма

 

 

1

2

3

4

5

6

7

  1.  

9-А

Піддубна Т.В.

«Свято осені». Святкова дискотека

27.10

1300

Дискозал

  1.  

9-М

Козеровська Н.М.

Екскурсія у музей каменю

30.10

1100

СНУ

  1.  

9-П

Федорків С.М.

Екскурсія на страусину ферму

28.10

1200

Страусина ферма

  1.  

9-Ф

Олійник О.Є.

Екскурсія на хлібзавод

27.10

1000

Хлібзавод

  1.  

10-А

Андрикевич В.В.

«Розкажи мені про себе...», виховний захід

29.10

1100

Каб. № 71

  1.  

10-М

Кушнір Н.Н.

Екскурсія в розважальний комплекс «Адреналін-Сіті»

29.10

1100

Розважальний центр «Адреналін-Сіті»

  1.  

11-М

Демянчук С.М.

Екскурсія в Замок Любарта

28.10

1200

Замок Любарта

  1.  

11-П

Члек Н.О.

Екскурсія в Старе місто

30.10

1000

Старе місто

  1.  

11-Ф

Братущак І.Г.

Екскурсія в розважальний комплекс «Адреналін-Сіті»

30.10

1200

Розважальний центр «Адреналін-Сіті»

 

 

 

 

Заступник директора

з виховної роботи                                                                                                                     О.І. Крутова

 

 

 

 

Графік 

роботи гуртків художньої самодіяльності, спортивних секцій,

учнівського самоврядування

під час осінніх канікул

 

№ п/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

День занять

Час проведення

Місце проведення

Примітка

1

2

3

4

5

6

7

  1.  

Гурток естрадного вокалу та сольного співу

Скулинець С.В.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1600-1700

1600-1700

1600-1700

1710-1810

1600-1700

дискозал

 

  1.  

Гурток виразного читання «Соняшник»

Зінгель В.М.

Понеділок

Середа

1435-1635

1335-1535

Каб. № 3

 

  1.  

Гурток естрадного співу

Корець А.В.

Вівторок

Середа

Четвер П’ятниця

1445-1650

1445-1545

1445-1650

1540-1640

Кабінет гурткової роботи

 

  1.  

Гурток художньої гімнастики

Войнаровська Г.М.

Вівторок

Четвер

1800-1900

1800-1900

Спортивна зала

 

  1.  

Гурток хорового співу

Таранко М.С.

Вівторок

Середа

Четвер

1500-1600

1500-1600

1500-1600

Каб. № 75

 

  1.  

Хореографічний гурток «Терпсіхора»

Дичек Т.В.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1000-1300

1000-1300

1000-1300

1000-1300

1000-1300

Актова зала

 

  1.  

Вокально-інструментальний ансамбль «Цебрик»

Приходько М.І.

Понеділок

1030-1230

Кабінет гурткової роботи

 

  1.  

Вокальна група «Карамельки»

Приходько М.І.

Вівторок

Середа

1030-1230

1030-1230

Кабінет гурткової роботи

 

  1.  

Гурток хорового співу учнів молодших класів «Грайлики»

Севрюкова Н.Б.

Вівторок

Середа

1030-1130

1030-1130

Каб. № 75

 

  1.  

Гурток хорового співу учнів середніх класів «Радість»

Семенюк О.К.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четверя

1540-1640

1540-1640

1540-1640

1540-1640

Актова зала

 

  1.  

Гурток вокального співу. Вокальна група «Барви»

Севрюкова Н.Б.

Понеділок

1130-1230

Каб. № 75

 

  1.  

Хореографічний гурток «Кредо»

(І група)

Михайловська З.Н.

Понеділок

Вівторок

Середа

1045-1245

1045-1245

1045-1245

Мала спортивна зала

 

  1.  

Хореографічний гурток «Кредо»

(ІІ група)

Михайловська З.Н.

Понеділок

Вівторок

Середа

1250-1400

1250-1400

1250-1400

Мала спортивна зала

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

  1.  

Хореографічний гурток. Ансамбль «Смерічка»                (молодша група)

Залуська О.Г.

Понеділок

 

Вівторок

 

Середа

 

 

Четвер

 

П’ятниця

0900-0945

0955-1040

1000-1045

1055-1140

1000-1045

1055-1140

0900-0945

0955-1040

0900-0945

0955-1040

хореографічна зала

 

  1.  

Хореографічний гурток. Ансамбль «Смерічка»                (середня група)

Залуська О.Г.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1050-1135

1150-1135

1150-1135

1050-1135

1050-1135

хореографічна зала

 

  1.  

Хореографічний гурток. Ансамбль «Смерічка»                (старша група)

Залуська О.Г.

ПонеділокЧетвер

П’ятниця

1145-1230

1145-1230 1145-1230

хореографічна зала

 

  1.  

Робота у кабінеті інформатики

Лукавий П.М.

Корнійчук С.Я.

Лабнюк О.М.

Сасюк А.В.

Лукавий П.М.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

 

Каб. №№ 29-30

 

  1.  

Засідання учнівського парламенту

Бугайчук О.В.

Ходаковська Т.В.

Четвер

1400-1500

Каб. № 3

 

  1.  

Виставка літератури до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників «Низький уклін Вам, ветерани»

Ігнатович Н.Л.

Чухрій К.П.

Протягом канікул

-

Шкільна бібліотека

 

 

Спортивні секції:

 

 

 

 

 

 

Легка атлетика

Хомич Т.І.

Вівторок

0930-1100

велика спортивна зала

 

 

Волейбол

Романюк В.О.

Вівторок

1100-1230

велика спортивна зала

 

  1.  

Загальна фізична підготовка

Єщенко А.В.

Середа

1200-1300

велика спортивна зала

 

  1.  

Футбол

Микилюк С.О.

Понеділок

1000-1200

Адреналін

 

 

Шашки

Пилипчук П.В.

Понеділок

1000-1100

Тренажерна зала

 

 

 

 

Заступник директора

з виховної роботи                                                                                             О.І. Крутова

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту
   Персональний сайт директора Луцького НВК №9 Дубини Олександра Дмитровича
   Персональний сайт вчителя правознавства Бондаря Віталія Олексійовича

Copyright MyCorp © 2019