. НВК № 9 м. Луцьк - Спортивно-масова робота

Вівторок, 19.03.2024, 08:51

4 грудня 2015 у великій спортивній залі НВК відбулися спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. Учасниками змагань стали учні 4-х класів початкової школи. Окрім гарної фізичної підготовки школярі продемонстрували чудові номери художньої самодіяльності. Під гучні оплески вболівальників і гостей свята кожна команда отримала дипломи і подарунки. Найбільшу кількість балів набрала команда «Блискавка» 4-Б класу. Вітаємо переможців!

«Тато, мама, я – спортивна сім`я»

26 листопада 2015 року у спортивному залі Луцького НВК № 9 відбулось спортивне свято учнів 3-Г класу «Тато, мама, я – спортивна сім`я».

Розпочинаючи свято діти розказали чому важливо займатись спортом і вести здоровий спосіб життя, від чого залежить здоров’я  кожної людини і що для цього потрібно робити.

Після привітання учасників, команди розпочали  спортивні змагання. Різні конкурси передбачали випробування та демонстрацію своїх фізичних сил, спритності, витривалості, точності виконання, від чого залежали результати команд. Звичайно були кращі, проте жодна команда не залишились без нагород.

А заряд бодрості та енергії, азарт від участі у змаганнях залишив приємні враження як в дітей, так і в батьків.

Свято, організоване класоводом Кандіборою Аллою Володимирівною та вчителем фізичної культури Пилипчуком Петром Васильовичем,  перш за все мало на меті залучення дітей і батьків до занять із фізичної культури,  до спортивних  форм сімейного дозвілля, підвищення загального рівня фізичного здоров'я учнів.

Завдяки хорошій співпраці класовода з батьками, діти щорічно, починаючи з першого класу, проводять активне дозвілля на природі, подорожують рідним краєм, знайомлячись з його історією, культурою та природою. Традицією класу є святкування разом з батьками «Дня здоров`я», яке відбувається на Всесвітній день туризму.

Cпортивні секції

Назва секції

Прізвище, ім’я,

по батькові тренера