. Творчий звіт колективів художньої самодіяльності НВК № 9 «В життя – через красу» - 10 Квітня 2016 - НВК № 9 м. Луцьк

Середа, 08.05.2024, 03:13

Головна » 2016 » Квітень » 10 » Творчий звіт колективів художньої самодіяльності НВК № 9 «В життя – через красу»
22:41

04 квітня 2016 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності НВК № 9 «В життя – через красу». «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України» - таким був лейтмотив цього захоплюючого дійства.

Свято, що подарували присутнім у залі 842 учні школи та 75 педагогів, пройшло на високому рівні. Це результат великої кропіткої роботи колективу школи.

Дійство розпочалось прологом «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України»  музично-хореографічною композицією «Мелодія добра» у виконанні Анастасії Манзій учениці 5-А класу та Валерії Харчук учениці 6-Г класу, ансамблю танцю «Смерічка» (керівник Ольга Залуська).

Концертний номер хору вчителів школи пісня «Земле наша мила» (керівник Альона Демчук), хореографічна композиція «Мальви» ансамблю танцю «Смерічка» (керівник Ольга Залуська), пісня «Свіча» у виконанні учениці 6-Б класу Яни Колб  (керівник Марина Приходько), літературно-музична композиція «Мамо, я повернусь весною» (керівник Анатолій Корець) були  присвячені  пам’яті Небесної сотні, вшануванню героїв, загиблих в АТО та воїнів, які захищають цілісність та незалежність України протягом війни на Сході.

Майстерним було виразне читання учениці 10-Ф класу Ангеліни Гущиної (керівник Валентина Зінгель) вірша Тараса Шевченка «Тополя», учениці 4-А класу Людмили Дмитріюк (керівник Наталія Соняк) уривку з поеми Костянтина Зінківського «Морська царівна»,  учениці 9-Ф класу Анастасії Шафоростової (керівник Наталія Мельничук) вірша «Скажи, дідусю, що діється у нас?»

Свої таланти гостям концерту дарували учасники ансамблів «Цебрик», «Карамельки», фольклорного гурту «Червона калина», (керівник Марина Приходько).

У концерті виступили хори учнів молодших класів «Грайлики» та учнів середніх класів «Радість» (керівники Надія Севрюкова та Олексій Семенюк). У їхньому виконанні надзвичайно щиро і натхненно прозвучали пісні «Колискова школі», «Барви рідної землі», «Закликай весну», «Небо синє наді мною».

Своєю оригінальністю вразила хореографічна композиція «Метелики», яку виконали учасники спортивно-бального танцю «Терпсіхора» (молодша група, керівник Тетяна Дичек), композиція «Пори року» (керівник Зоя Михайловська)  та гімнастичний етюд «Це моя земля!» (керівник Анна Войнаровська). Бурхливими оплесками глядачі вітали танцюристів спортивно-бального та сучасного танцю «Flash Drive Dance».

Родзинкою концерту стала хореографічна композиція «Вербиченька» у виконанні ансамблю танцю «Смерічка» (керівник Ольга Залуська).

Яскравим завершенням концерту стала пісня «Святая Україна» у виконанні тріо Манзій та учасників концерту. Справжньою щирою вдячністю для всіх виконавців були оплески гостей, батьків, вчителів.

Концертну програму змістовно підготували творча група у складі: директор НВК Олександр Дубина, заступник директора з виховної роботи Оксана Крутова, координатор творчих проектів Оксана Тимофєєва, керівник літературної студії «Соняшник» Валентина Зінгель, педагоги-організатори Ольга Тарасюк і Тетяна Ходаковська. Ведучими концерту були Олександр Дубина та Оксана Крутова, учні 10-Ф класу Наталія Юзва та Данило Орачевський, учні 4-Б класу Аліна Чубар та Олександр Кожолянко.

По завершенню концерту виступили заступник міського голови Андрій Іларіонович Киця, директор НВК Олександр Дмитрович Дубина, голова Піклувальної ради Катерина Титівна Козуб та заступник голови Піклувальної ради Іван Гнатович Шевчук, які відзначили високий рівень організації та проведення звіту колективів художньої самодіяльності НВК № 9.

Ми по праву пишаємося юними талантами, успішним майбутнім нашої держави!

Фотоматеріали творчого звіту

Переглядів: 745 | Додав: school9 | Рейтинг: 0.0/0