. Рекомендації батькам майбутніх першокласників - Мої файли - Каталог файлів - НВК № 9 м. Луцьк

П`ятниця, 19.04.2024, 21:51

Рекомендації батькам майбутніх першокласників
19.12.2014, 00:27

—  Привчайте дитину бути самостійною, дотримуватися дисципліни.

—  Викликайте у дитини пізнавальний інтерес, розширяйте її кругозір.

—  Розкажіть дитині, як ви пішли у 1 клас або про якийсь цікавий випадок, який з вами трапився у школі. Спробуйте зацікавити дитину, адже від цього залежить, з яким почуттям вона чекатиме своїх перших шкільних днів — з радісним хвилюванням чи з покірною при­реченістю.

—  Завчасно купіть з дитиною зошити, олівці, портфель, шкільний одяг. Це підкрес­лить необхідність готуватися до навчання у школі.

—  Складіть для дитини правильний режим дня, в якому передбачте не лише відві­дування школи та виконання домашніх завдань, а й її улюблені заняття: ігри, прогулянки, перегляд мультфільмів. Це дасть змогу уникнути стресу та скоротити тривалість адаптації дитини у школі.

—  Слухайте дитину, обговорюйте випадки, які з нею трапилися у школі, роз'яснюйте окремі ситуації та радьте, як у них слід поводитися. Будьте дитині помічником і наставни­ком, а не контролером та цензором.

—  Уникайте роздратування та відкритої критики. Якщо дитина зазнала невдачі, під­тримайте її словами «якби ти зробив ось так, то вийшло б ще краще». Пам'ятайте, що пози­тивне ставлення дитини до своєї особистості залежить переважно від ваших оцінок.

—  Підтримуйте постійний зв'язок зі школою.

Переглядів: 875 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0