. Відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи - 25 Жовтня 2015 - НВК № 9 м. Луцьк

П`ятниця, 29.03.2024, 15:14

Головна » 2015 » Жовтень » 25 » Відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи
Відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи

20 жовтня на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» відбувся міський семінар заступників директорів з виховної  роботи  «Управління виховним процесом з формування громадянської компетентності учнів у сучасному навчальному закладі». У роботі семінару взяли участь Матвійчук О.Є. – методист управління освіти Луцької міської ради, заступники директорів з виховної роботи шкіл міста.

Перед початком роботи учасників семінару віншували учасники фольклорного гурту «Червона калина» (керівник Марина Приходько), з вітальним словом до учасників звернувся директор НВК № 9 О.Д.Дубина. Заступник директора з виховної роботи О.І.Крутова презентувала присутнім шкільну програму виховання з формування громадянської компетентності учнів.

Педагоги-організатори спільно з лідерами учнівського самоврядування представили діяльність учнівського парламенту НВК № 9. Після цього всі гості відвідали ряд заходів. Класовод 4-Г класу Козлова Ж.Г. провела виховний захід «Україна - це ми»,

класний керівник 8-А класу  Доброжанська С.С. - годину спілкування з елементами тренінгу «Волонтерство – сила тисячі сердець». Засідання круглого столу «Україна починається з тебе» відбулося у 8-Ф класі (класний керівник Ковальчук Л.В.), просвітницьке заняття з елементами тренінгу «Запобігання торгівлі людьми в ситуаціях навчання, працевлаштування за кордоном» з учнями 9-М класу провела соціальний педагог Гапон З.І. Куратор Козеровська Н.М. та учні 10-М класу представили присутнім усний журнал «Не стань жертвою торгівлі людьми». Завершальним етапом семінару стало родинне свято «Ми – нащадки козацької слави», яке підготували класний керівником Зінгель В.М. та учні 6-Г класу.

Переглядів: 618 | Додав: school9 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »