. Свято талантів "Крок до зірок" - 29 Листопада 2015 - НВК № 9 м. Луцьк

Вівторок, 23.04.2024, 20:09

Головна » 2015 » Листопад » 29 » Свято талантів "Крок до зірок"
Свято талантів "Крок до зірок"

Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант… він завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна дитина народжується із зерням в руці, тільки треба знайти поле, де це зерня найкраще проросте. І недарма весь світ нині займається виявленням у дітей “іскорки Божої”.

26 листопада 2015 року у НВК № 9 відбулося свято талантів «Крок до зірок» у номінації «Хореографія», яке організували педагоги-організатори Ходаковська Т.В. та Чапала О.В. До цього свята готувалися старанно дорослі, діти та батьки. Адже це - хороша нагода зібратися всім разом,  продемонструвати свої таланти.

Оцінювало виступи учасників журі у складі: О.І.Крутової, заступника директора з виховної роботи, О.П.Тимофєєвої, куратора творчих проектів, О.Г.Залуської, керівника ансамблю народного танцю «Смерічка», Т.В.Дичек, керівника ансамблю сучасного танцю «Терпсіхора», З.Н.Михайловської, керівника ансамблю класичного танцю «Терпсіхора».

Конкурсна програма перетворилася на захоплюючий та надзвичайний концерт, ведучими якого були – Грицюк Єлизавета та Юзва Наталія.

Підводячи підсумки журі відзначило кожного учасника конкурсу та нагородили усіх грамотами.

Позитивні емоції та гарний настрій ще надовго залишаться в конкурсантів та глядачів свята.

Переглядів: 701 | Додав: school9 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »