. Семінар учителів української мови «Формування мотиваційної компетентності учнів на уроках української мови» - 27 Листопада 2015 - НВК № 9 м. Луцьк

Вівторок, 23.04.2024, 23:31

Головна » 2015 » Листопад » 27 » Семінар учителів української мови «Формування мотиваційної компетентності учнів на уроках української мови»
15:08

25 листопада 2015 р. в Луцькому НВК №9 проходив семінар учителів української мови «Формування мотиваційної компетентності учнів на уроках української мови».

Учасників семінару привітав директор школи Олександр Дмитрович Дубина. Він познайомив присутніх із досягненнями педагогічного та учнівського колективів,відзначив,що високих результатів можна досягти лише завдяки тісній співпраці вчителів та дітей.

На важливості та актуальності теми семінару наголосила  Світлана Вікторівна Куляк,методист ММК управління освіти Луцької міської ради,яка розповіла про шляхи формування мотиваційної компетентності та основні етапи діяльності педагога. Заступник директора з навчально-виховної роботи  Луцького НВК №9 Носалюк В.Ф. розкрила теоретичні аспекти проблеми,поділилася досвідом її розв’язання.

Під час практичної частини семінару вчителі-словесники шкіл міста мали можливість відвідати уроки  у 5-Б та 9-А класах,які провели О.І.Кузьміна,О.І.Костюк. Зацікавили гостей і тренінгові заняття: «Розвиток творчих здібностей особистості» та «Емблема професійної діяльності».

Соціальний педагог Зоя Іванівна Гапон і практичний психолог Оксана Анатоліївна Кицун продемонстрували методи та прийоми навчання,які дають можливість учням та педагогам мислити креативно,у тісній співпраці знаходити шляхи  подолання перешкод.

Власним досвідом підготовки старшокласників до успішної здачі ЗНО поділилася Наталія Олексіївна Члек під час проведення майстер-класу : «Підготовка до ЗНО як один із чинників  виховання стійкої мотивації до вивчення української мови».

Учасники семінару подякували вчителям української мови НВК за жвавий та змістовний захід.

Переглядів: 578 | Додав: school9 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »